Olejek CBG Cannabis Originals SPECTRUM 5% 10ml

Cannabis Originals Spectrum CBG pozyskiwany ekstraktem CO2 z kwiatostanów konopi siewnych zawierajacy pełne spektrum naturalnych fitokannabinoidów, flawonoidów i terpenów (m.in.: CBG, CBD, CBDA, CBC, CBDV, CBN), w tym gwarantowane minimum 500 mg naturalnego CBG na 10g produktu.

Oryginalny, wyprodukowany w Polsce.
Skład: Olej z nasion konopi siewnych, ekstrakt CO2 z kwiatostanów konopi siewnych (Cannabis sativa L.).
Stężenie CBG 5 %
1 kropla produktu zawiera minimum 1,8 mg CBG.

209,00 

Opis

Najnowsze badania wskazują na zawartość, aż 1111 różnych związków charakteryzujących się synergicznym działaniem, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań wszystkich związków.

W przypadku linii Cannabis Originals Spectrum zdecydowaliśmy się jedynie na odjęcie wosków, które uznaje się za niestrawialne przez żywy organizm. Sam proces usuwania wosków nie jest inwazyjny, nie narusza struktury preparatu, w związku z tym nie narusza też synergii oddziaływania wszystkich zawartych w nim związków,   a w tym kannabinoidów, terpenów i flawonoidów.

Nam, jako producentowi pozwala to na osiągnięcie powtarzalnej gęstości w kolejnych sezonach wegetacyjnych rośliny, możliwość konfekcjonowania wysokich  stężeń preparatów Cannabis Originals

Spectrum w opakowaniach dozujących krople, a odbiorcom zapewni komfort codziennego użytkowania.

Wszystkie inne właściwości organoleptyczne (smak, kolor) mogą się różnić między seriami ze względu na naturalne pochodzenie oraz brak naszej ingerencji.

 Porcjowanie: 5 kropli, 4 razy dziennie, co 6 godzin ( w tym jest min. 35,2 mg CBG) . Zakraplać pod język, trzymać 60 sekund, następnie połknąć. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt naturalny, przed użyciem wstrząsnąć.

 Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostepny dla małych dzieci.

 Opakowanie: Butelka z kroplomierzem.

Opakowanie ochronne:  OPAKOWANIE CHRONI PRZED PROMIENIOWANIEM SZTUCZNEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO.