Promocja!

OmniVonG Hydra XL

OmniVonG Hydra XL posiada drewniany rzeźbiony korpus 14mm, tytanowe elementy oraz regulowany przepływ powietrza. Długość 109mm.
Made in USA

699,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

OmniVonG Hydra XL  posiada rzeźbiony korpus o średnicy 14mm, dzięki czemu idealnie pasuje do większości fajek wodnych. Umożliwia to wykonywanie podwójnej filtracji, wodnej i waporyzatora.

System Omni ma specjalną konstrukcję, która umożliwia prostą regulację przepływu powietrza. Regulacje wykonuje się przekręcając ustnik, który przesuwa skraplacz i daje nam pełną kontrolę nad stosunkiem pary do powietrza.

OmniVonG Hydra XL mieści 0,1 grama i jest zaskakująco skuteczny nawet przy tak małej ilości. Prosto i szybko się go napełnia.

OmniVonG Hydra XL podobnie jak wszystkie produkty Dynavap, jest wyposażony w charakterystyczną nasadkę wykonaną ze stali nierdzewnej, która za pomocą kliknięcia informuje nas o odpowiedniej temperaturze.

Jest ogrzewany zapalniczką, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad temperaturą. Ma słyszalne kliknięcie, aby poinformować Cię, że jest gotowy do użycia. Nagrzewa się w ciągu 5 do 10 sekund. Temperatura kontrolowana ręcznie 150 ° C – 230 ° C

Waporyzatory DynaVap działają z dowolnym źródłem ciepła, ale najlepsze wyniki uzyskuje się za pomocą zapalniczki. Koniec martwienia się o żywotność baterii.

 Zestaw:
OmniVonG Hydra XL
Plastikowa tuba
Instrukcja obsługi

 Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją waporyzatorów DynaVap:
Pakiet startowy VapCap „M” – zawiera wszystko czego potrzebujesz aby rozpocząć waporyzacje z DynaVap.
VapCap „M” 2019 – to najpopularniejszy produkt Dynavap wykonany ze stali nierdzewnej, dostępny w 4 wersjach kolorystycznych.
HydraVong  – posiada drewniany ustnik i rzeźbiony korpus o średnicy 14 mm w celu dopasowania do fajek wodnych.
OmniVap – to waporyzator najwyższej klasy wykonany z tytanowych elementów.
OmniVong – posiada prosty drewniany korpus 14 mm i tytanowe elementy.
OmniVonG Hydra XL – jest połączeniem HydraVong i OmniVong posiada drewniany rzeźbiony korpus 14 mm i tytanowe elementy.

Informacje dodatkowe

Kolor

Light wood, Dark wood