VapCap M Starter Pack 2019

Pakiet startowy „M” oferuje wszystko czego potrzebujesz jako nowy użytkownik i wprowadzi Cię do grupy fanów Dynavap. Zawiera VapCap „M” 2019 który jest idealny dla każdego kto szuka prawdziwego ręcznego waporyzatora, wysokiej jakości o praktycznie niezniszczalnej budowie oraz otrzymasz również garść przydatnych akcesoriów.
Made in USA

529,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Ten zestaw zawiera zapalniczkę Cyclone (Triple Torch), która zapewnia optymalne ogrzewanie.

DynaStash z cedru lub orzecha włoskiego zawiera dwa schowki, jeden na twojego VapCap a drugi na szusz lub akcesoria, dodatkowo ma zintegrowany DynaMag który pomoże usunąć gorącą nasadkę lub ostudzi twojego VapCap utrzymując go pionowo.

DynaWax pomoże przedłużyć żywotność O-ringów.

Środki do czyszczenia są idealne do usuwania wszelkich nagromadzeń.

Ten zestaw zawiera każdą część zamienną którą potrzebujesz by długo cieszyć się nowym VapCap „M”.

VapCap „M” 2019 to prosta konstrukcja, wykonana ze stali nierdzewnej klasy medycznej. VapCap podobnie jak wszystkie produkty Dynavap, jest wyposażony w charakterystyczną nasadkę która za pomocą kliknięcia informuje nas o odpowiedniej temperaturze.
VapCap mieści 0,1 grama i jest zaskakująco skuteczny nawet przy tak małej ilości. Prosto i szybko się go napełnia.
Jest ogrzewany zapalniczką, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad temperaturą. Ma słyszalne kliknięcie, aby poinformować Cię, że jest gotowy do użycia. Nagrzewa się w ciągu 5 do 10 sekund.
Waporyzatory DynaVap działają z dowolnym źródłem ciepła, ale najlepsze wyniki uzyskuje się za pomocą zapalniczki. Koniec martwienia się o żywotność baterii.

Zestaw:
– „M” (model 2019)
– DynaStash
– Zapalniczka
– Środki do czyszczenia 5 szt.
– DynaWax
– High Temp O-rings 3szt.
– Condenser O-rings 2szt.
– Sitko

Informacje dodatkowe

Kolor

Walnut-Orzech włoski, Cedar-Cedr